Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok

Wyjątkowo późno w tym roku zaczynam zabawę w noworoczne growe wróżby. Pamiętacie jeszcze tę wymyśloną przez Jakuba Kowalskiego z Zagraconych zabawę? Nie? Nic nie szkodzi. Już tłumaczę. Patrzymy, jakie to trofeum na plejstejszynowym PSN czy osiągnięcie na Xbox LIVE uda nam się zdobyć. Z nazwy wnioskujemy, jakaż to przyszłość nas czeka.

W zeszłym roku z Assassin’s Creed 3 wyszły mi “Białka ich oczu” i za cholerę nie wiedziałem, co to może znaczyć. Czy to referencja do "Ojca chrzestnego" i cytatu ”Zabijaj, gdy widzisz białka ich oczu”? Cholera wie.

W tym roku mam nieco prościej. Mam nadzieję, że nie naginam za bardzo zasad, przyznając sobie trofeum, które wpadło mi podczas wspólnej gry z potomkiem, bo jeżeli tak, to na własne, zdobyte samodzielnie będę musiał jeszcze trochę poczekać. To dzisiejsze zaś to “Pech?” z gry Lego Marvel Heroes.

Brzmi tajemniczo i mam nadzieję, że to takie lekceważące: “Pech? To nie dla mnie”. Zeszły rok obfitował w, najogólniej rzecz biorąc, niefajne wydarzenia, więc w tym przydałoby się dla odmiany trochę niespodziewanych, dobrych wydarzeń, zwanych potocznie szczęściem.

[aktualizacja]
OK, mam swoje pierwsze samodzielnie zdobyte na PS4 Trofeum: Tak długo przygnębiony z Assassin’s Creed 4. Wszystko w klimacie, jak widzę.

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrzędzenia zrzędy: śpieszmy się kochać gry

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Facebook wie, czy szybko się zakochasz i ile przetrwa Twój związek Ludziki z sygnalizacji świetlnej z całego świata. Jak bardzo się różnią? O co pytają na Wykopie? 10 dyskusji z ciekawymi ludźmi, z których można się wiele dowiedzieć Żuk kontra Windows XP. Kto wygra to starcie? Technomiłość XXI wieku. Ślub w grze MMO, związek na Skypie i seks z robotem Czyste szaleństwo! Rosjanie wspinają się na drugi najwyższy budynek świata Internauci potrafią! Samotny 10-latek ma 1,6 mln gości urodzinowych Epic. Laserowa klawiatura na każdym stole! Polacy nie chcą czytać książek? Dajcie im tanie e-booki, to zaczną. Book Rage pokazuje, że ta metoda działa Słynna scena z "Pana i pani Smith" odtworzona przez amatorów. Wyszło świetnie! Przestańmy się oszukiwać – gracze wcale nie chcą nowości 10 najbardziej nietypowych serwisów randkowych Zostań wilkiem, pstrągiem albo borsukiem. Najciekawsze symulatory zwierząt Okulary w lodowej oprawie - specjalnie na zimę! Ile zarabiają blogerzy i spece od Facebooka? Jedni 99 zł miesięcznie, a inni... Nerdoza, móżdżenie i chuchanie w kostki Nie tylko "House of Cards". Seriale z Internetu to przyszłość Najlepsze gry o sportach zimowych. Bądź jak Kamil Stoch i Adam Małysz! I Fresh pozwoli uniknąć bólu brzucha. Już nigdy nie zjemy przeterminowanych produktów Trzy nowe trendy, które psują świetne gry Transmisja z Soczi za darmo. Gdzie w Sieci znajdziemy streaming z igrzysk? Niezwykły film za darmo. Piękna opowieść o wyjątkowym człowieku i jego pasji Komik filmował sekundę każdego dnia w roku. Zobaczcie niesamowity efekt końcowy